Category: Астероїди та метеорити

Квітень 11, 2011

Астероїдний апокаліпсис для людської цивілізації - цілком ймовірний варіант. Джерело ілюстрації: http://nostradamus2012prediction.com

Микола ПЕТРАЩУК

Зараз в Сонячній системі відкриті сотні тисяч астероїдів. На початку 2010 році в базах даних нараховувалось 540573 об’єктів, у 257455 точно визначені орбіти і їм присвоєний офіційний номер. 15615 з них на цей момент мали офіційно затверджену назву. Часто в американських блокбастерах чи в публікаціях в “жовтій пресі” обігрується ситуація коли на землю падає астероїд. Спробуємо розібратись, що ж це за небесні тіла і наскільки загроза від них актуальна.

Серпень 11, 2009
Зорепад
Зорепад

Андрій М. ЗАМОРОКА

То був серпень 2006-го року, коли ми з товаришами мандрували через Мармароські гори, або як їх ще називають Гуцульські Альпи. Мабуть із пам’яті ніколи не зітреться згадка про нічний перехід Білим Потоком – темні височезні гори, занімілий ліс і безмежно глибоке зоряне небо… Над нами раз-по-раз небосхил прокреслювали “зірки, що падають”, а ми зупинялись аби знову і знову загадати бажання… Серпень – то час зоряних дощів, які називаються “Персеїди”.