Станіславівський Натураліст у журнальному форматі

09052008-0-01-40_0001.jpg

 

Вийшов друком перший номер “Станіславівського натураліста”! Після, більш ніж року віртуального існування у мережі Інтернет, наш журнал матеріалізувався на папері, наповнений найцікавішими статтями зі щедрими ілюстраціями. Ми постарались зібрати в єдине усе те найкраще, що є на порталі www.naturalist.if.ua і розмістили на глянцевих сторінках. Цікавий дизайн, новий формат і багато ракурсів. Вам сподобається!

Журнал надійде у вільний продаж у кіоски Івано-Франківська за кілька днів, а також його можна замовити у редакції за емейлом: tenax-17@rambler.ru.

admin Written by:

One Comment

 1. Anatoly Mytskan
  Червень 20, 2008
  Reply

  Вітання.

  Спасибі Вам за хороший проект. У Вас практично немає конкуренції, що, звичайно, прикро.
  Приємно, що Івано-Франківськ на таке здатен. Гадаю в редколегії є і студенти та викладачі мого університету (Прикарпатський).
  Питання маю ось яке: придбав Ваш перший номер журналу, а наступних ніде не можу знайти. Що досить прикро. Скажіть, будь-ласка, де можна придбати всі номери журналу. Десь по крамницях? Чи на кафедрі якій? Конче треба, бо синові скоро 2 роки. Ще трішки і він то буде читати, тож, поки росте, треба трохи збирати цінних речей.

  З повагою
  Анатолій Мицкан

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − = 14