ГОДИНА ЗЕМЛІ – НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

Наша Земля
Наша Земля

Наша планета хвора. І, нажаль, такою її робимо ми – люди. Не задумуючись про наслідки, рубаємо ліси, розорюємо степи, зливаємо відходи у моря і ріки, забруднюємо повітря… І немає виправдання тому, хто каже: “Це ВОНИ винні, а я ж нічого не можу вкоїти…” Проте, кожен потребує таких елементарних речей як тепло у домівках, гаряча вода, електрика, телебачення чи Інтернет. Так чи інакше, ми усі разом потураємо нищенню нашого рідного дому. “Станіславівський натураліст” закликає усіх НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ та ПРИЄДНАТИСЯ до всепланетарної акції ГОДИНА ЗЕМЛІ! 28 березня о 20:30, на одну годину, ВИМКНІТЬ ЕЛЕКТРИКУ у себе вдома чи у офісі, залучіть до акції друзів і сусідів, розкажіть про неї всім.

 

Головний редактор

Андрій М. Заморока

 

Міста і містечка у нашій Європі, у далеких Австралії та Америках, доброю волею свідомих жителів, зануряться у темряву ночі, аби завтра настав кращий день. Люди по всій планеті вимкнуть світло та об’єднаються у єдиному пориві, щоб врятувати нашу рідну Землю. Кожен поодинці і усі разом – МИ – змінимо наш світ на ліпше. Візьмімо відповідальність за майбутнє наших дітей у свої руки і докажім самим собі й усім тим, хто не вірить у нас, що ми також здатні на дію. Ми – українці, не будемо на марґінесі цивілізації, який нам підсовують політики, а відчуємо єдність зі світом! Зареєструйтеся на сайті Години Землі.

Не будь байдужим - вимкни світло!
Не будь байдужим - вимкни світло! Ілюстрація з http://blogoreader.org.ua

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, коли 2,2 мільйони домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу.

Година Землі 2009 – це всесвітній заклик до дій, який має на меті привернути увагу кожної особистості, кожної організації та кожної спільноти. Ціль – залучити до кампанії 1 мільярд людей, більш, ніж 1000 міст, котрі, об’єднавшись разом, продемонструють реальність боротьби з глобальним потеплінням.

Понад 70 країн світу заявили про свою участь в Годині Землі 2009. Їх кількість продовжує зростати кожного дня, оскільки люди усвідомлюють, що такий простий вчинок може мати глибокі результати у стимулюванні змін.

Долучайтесь до Години Землі 2009, вимикайте світло на одну годину, Годину Землі, 28 березня 2009 року, о 20:30.

“Станіславівський натуралісТ” – вимкне світло!

admin Written by:

4 Comments

 1. Березень 26, 2009
  Reply

  Я противник подібних акцій. Мені здається, що Станіславський натураліст зробив би набагато більше для захисту довкілля підготувавши матеріал до повернення перелітних птахів. Як облаштувати гніздів’я, чим людина може допомогти, та як не заважати птахам. Весна, це вже на часі.

 2. Березень 26, 2009
  Reply

  Пане Іванку, Година Землі – це заклик до дій. Акція не має на меті економію електроенергії, а заставити, скажімо, США ратифікувати Кіотський протокол і зменшити викиди вуглекислоти у атмосферу. Україна свою квоту за цим протоколом виконує, виконує і Евросоюз, і Японія, й інші країни, а США – ні. Основна ціль – це активізація суспільства і його думки, а від так вплив на уряди…
  Якщо, пане Іванку, бажаєте написати про перельоти птахів, чи їх гніздівлю (Ваш сайт відвідав), то “SN” готовий опублікувати Ваш допис.

 3. […] В Україну Година Землі прийшла лише у минулому році, однак, як зрештою і у цьому, не знайшла належного відголосу в серцях і розумах українців. Лише кілька міст, у тому числі й наш Станіславів, офіційно підтримали цю імпрезу. Однак, акція, яка мала б залучати населення до широкої дискусії, не просто ніде не висвітлювалась, але й буквально була проіґнорована жителям нашої країни. Щодо цьогорічної Години Землі в Україні, то, особисто я, не маю жодних ілюзій – вона пройде тихо і непомітно… Нажаль… […]

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 63 = 69