Category: Тераріум

Травень 6, 2009
Примара
Примара

Андрій М. ЗАМОРОКА

 

Не багато комах утримують вдома, проте, ці дивовижні істоти – паличники – стали справжнісіньким хобі для сотень тисяч українців в усіх куточках країни. На перший погляд непримітні, вони, водночас, є найдовшими комахами на Землі, і як найліпше підходять для домашнього інсектарію. Ця стаття присвячена утриманню і розмноженню паличників вдома.

Лютий 22, 2009
Амереґа трисмуга (Аmeerega trivittata)
Амереґа трисмуга (Аmeerega trivittata)

Андрій М. ЗАМОРОКА

 

Одними із найбільш екзотичних тераріумних тварин, якщо не зважати на павуків-птахоїдів, є жаби-дереволази (Dendrobatidae). Родом із Південної та Центральної Америк, ці маленькі – всього 1,8-4 см – жабки вирізняються з-поміж усіх своїх близьких і далеких родичів найнеймовірнішими комбінаціями кольорів у забарвленні тіла: від світло-синього до яскраво червоного. Їх утримання у домашніх тераріумах набуває дедалі більшої популярності, особливо це помітно у Нідерландах та Німеччині. Пропоную Вам коротенький екскурс всередину тераріуму.

Журнал Станіславівський натуралісТ

Травень 25, 2008

psalmopoeus_cambridgei.jpg

Наталя ГЛІБОВИЦЬКА

 

В останні десятиліття у світі почалося активне комерційне розведення павуків-птахоїдів. У Чехії, Німеччині, Голландії, Франції, США та Канаді регулярно проводяться виставки-продажі, конференції, на яких колекціонери та любителі утримання й розведення птахоїдів обмінюються досвідом, обговорюють актуальні проблеми і, звичайно, поповнюють свої колекції. Яким чином розводити найбільших за розмірами павуків у світі? 

Лютий 17, 2008

tarantul3.jpg

  

Наталя Глібовицька  

З-поміж величезної кількості екзотичних тварин, що потрапляють в Україну з-за кордону, часом трапляються такі екстраваґантні створіння як велетенські Павуки-птахоїди. Правда, тепер їх розводять і в Україні, оскільки перевезення через митницю таких створінь потребує масу коштів і паперової тяганини з різноманітними дозволами. Тепер тропічного тарантула – так ще називають павуків-птахоїдів, утримувати у домашньому тераріумі є доволі модно, тим паче, що таке волохате восьминоге та ще й отруйне чудо коштує доволі недешево. Ці павуки є невибагливими, тож їх утримування не вимагає якихось надзвичайних вмінь та знань. Але чи не загрожує таке сусідство господарю?…